Time to stock up on jelly!! Hurry over to Family Dollar!

Buy (1) Welch’s Grape Jelly, 9.5 oz $1.00, regular price
Use (1) $1.00/2 – Welch’s Jams, Jellies or Spreads- RMN 1/20
Final Price: $0.50 each

Related Post

Leave a Reply

Your email address will not be published.

6,156 Spambots Blocked by Simple Comments

Samples, Coupons & Savings
Sponser Advertisements